Logotyp - MOK Dębica

04.11.2022 r.

Burmistrz Miasta Dębicy i Przewodniczący Rady Miejskiej w Dębicy zapraszają na obchody święta 11 listopada.

Dziadek do orzechów

03.11.2022 r.

15 grudnia zapraszamy do Domu Kultury Mors na spektakl "Dziadek do orzechów" w wykonaniu Królewskiego Baletu Klasycznego.

Pamięci Czesława Niemena

03.11.2022 r.

Największe przeboje jednego z najwybitniejszych polskich wokalistów zabrzmiały na koncercie dedykowanym jego pamięci.

XII Raut Niepodległości

03.11.2022 r.

Tegoroczny Raut Niepodległości odbędzie się 10 listopada, o godz. 17.00, w Domu Kultury Mors.

1. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Pętla Czasu - program

28.10.2022 r.

Przedstawiamy program 1. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego "Pętla Czasu", który odbywał się będzie w dniach 4-6 listopada.

Mickiewiczowskie ballady w nowych aranżacjach

28.10.2022 r.

Magdalena Białorucka-Ogorzelec i Piotr Madura wystąpili na scenie Domu Kultury Śnieżka w koncercie zatytułowanym "Ballady. Romanse. Niuanse."

Nasze placówki

• Wodociagi

Przejrzystość jest dla nas ważna! Poniżej wyjaśniamy, w jaki sposób i dlaczego wykorzystujemy Twoje dane osobowe. Pamiętaj, że masz pełną kontrolę nad ich konfiguracją - możesz dopasować ją do swoich potrzeb i preferencji.